Sharanagati

Collected words from talks of Swami Tirtha
(З лекції Б.К. Тиртха Махарадж, 2 вересня 2006, Софія)
Коли ми приєднуємося до співу, магія починає відбуватися. Тому що дуже часто наші души занадто потонули в матерію, в ілюзію – нам майже неможливо взглянути за нею. Іноді нам важко навіть вздвигнутися. Але якщо ми хочемо роздвігнути свою душу, звільнитися від цього троса ілюзії, ми мусимо почати мантрувати  або співати від всієй души.
Кажуть, що найлегше дістатися до Бога, бо Він зовсім близко. Не будьте далеко від Нього! Коли бхаджан залунає, або ми взлітаємо туди, або ті землі спускаються до нас сюди. А можна зустричаємося в дорозі.
Коли ми збіраємося разом вранці, чи коли неможна зібратися, а ви одні, що ви можете зробити? Можете виконати якесь обожнення, піднесіть квітки, ладан…бо якщо починаєте день ДАВАННЯ Богу, це прекрасно. Після цього заспівайте, оспівувайте. Можете оспівувати звичайним способом з „Ом намо бхагавате васудевайа” – це загальна молитва. Або можете заспівати більш емоційно: „Джайа Радхе Шйам Джайа Радхе Шйам”. Як вам подобається. Тоді пісня дасть вашій душі можливість політати. Душа напросто взлітає далеко від ілюзії. І тоді , після цього ранного розриву бар’єрів у  вашій всідомості, ви сідаєте безмолвно, повністю безмолвно, відкираєте все, що варто бути відкито, позбавляєтеся від усіх проблем, від яких варто позбавитися і відкриваєте СВОЄ СЕРЦЕ, вповністю. Це дуже важливий крок, не пропустіть це… І  тоді доторкаєтеся до вервиць…Навколо їх ніби пролітають блискавки. Як це у фільмах – щось відбувається і раптом навколо героя пробігає струм…У вас настільки духовної енергії, що коли доторкнетеся до своїх вервиць, просвітасють блискавки. Це так сильно, так красиво! Така мусить бути якість раннього мантрування – блискавки та громи. І якщо такий могучий початок є, то ваший день буде прекрасним.


Leave a Reply